Alan Adı / SSL


Alan Adınızı guvenle sorgulayın, isminizi başkalarına kaptırmayın !

10.99$ ' a  com, net, org alan adınızı hemen buradan alabilirsiniz...

 

Her zaman istediğiniz alan adına sahip olun!

1000lerce yeni alan adı çok yakında sizlerle. Tercih ettiğiniz alan adına ön tescille herkesten önce sahip olun

Yeni alan adı uzantıları neden sunuluyor ?
Günümüzde iş ve kişisel kullanımlar için uygun ve kullanışlı alan adı tescil ettirebilmek zorlaşmıştır. .guru, .photography ve .clothing gibi yüzdn fazla alan adının sunulmasıyla websiteleriniz için doğru alan adınızı bulmmak kolaylaşacaktır.

Ön tescil süreci nasıl çalışıyor ?
Ön-tescil sizlere genel uygunluk aşamasından önce alan adınızı sipariş edebilme imkanı sunar.Siparişinizin ardından alan adı uygun olduğu anda satın alınabilmesi için büyük bir özveri ile çalışılacaktır, aksi takdirde paranız hesabınıza iade edilecektir.

Alan adı uzantıları ne zaman kullanıma uygun olacak ?
Yeni uzantılar, 12-14 ay arasında satın almaya uygun olacaktır. Ön tescil hizmeti ile istediğiniz alan adına uygun olduğu andan itaberen sahip olmanın ayrıcalığını yaşayın.

 

Web sitenizi ve müşteri verilerini güvence altına alın!

SSL Sertifikaları şifreleri, kredi kartları ve kimlik bilgileri dahil olmak üzere müşterinin kişisel verilerini korur. SSL sertifikası almak online işletmenize müşteri güvenini artırmanın en kolay yoludur.

Neden bir SSL sertifikası satın almak gerekir ?
SSL sertifikaları web sitenizin ziyaretçilerinin maksimum veri güvenliği için 128 veya 256-bite kadar şifreleme temin eder.
Pek çok müşteri hassas verileri teslim etmeden önce SSL kilit simgesini arar. Online işletmenize müşteri güvenini artırmak için bir SSL sertifikası alın.
Google SSL sertifikaları ile güvenli web sitelerine yüksek sıralama verir. Bu da demek oluyor ki online iş konusunda ciddi iseniz, SSL sertifikaları kritiktir.

SSL Sertifikası nedir ?
SSL Sertifikası, Sertifika Yetkilisi denilen merkezi bir otorite tarafından alan adı için verilen dijital bir sertifikadır. SSL Sertifikası çıkarılacak için, bir SSL Sertifikası satın almanız gerekir ve daha sonra Sertifika Yetkilisi tarafından yapılan bir doğrulama sürecinden geçmeniz gerekiyor.

Neden bir SSL Sertifikası almak gerekir?
Bir SSL Sertifikası 2 şey yapar: a. Kullanıcınızın tarayıcısından sitenize gönderilen bilgileri şifreler. Web sitenizin kimliğini doğrular.
Bu 2 şeyi yaparak, SSL Sertifikası müşterilerinizi korur ve onların online işletmenize olan güvenini artırır. Özellikle kredi kartı bilgileri gibi kişisel bilgiler girmeleri gerekiyorsa bu sertifikalar ayrıca önemlidir.

SSL Sertifikaları tüm tarayıcılarda çalışır mı?
SSL Sertifikaları tüm ana tarayıcılar ile uyumludur.